دوستان اول یه معذرت خواهی بزرگ اگه حال خوبتونو خراب کردم یا آرامشتونو بهم زدم البته از اولشم قصدم همین بود  بعدش اینکه مدتی به ادامه فعالیت یا بستن بلاگ فکر میکردم و دلیلی برای ادامه دادن ندارم و بنظرم آگاهی در مورد بعضی مسائل اصلا به سود آدم نیست بلکه باعث گمراهی هم میشه همیشه  دلم میخواست کنار بقیه وبلاگام یدونه ترسناک هم داشته باشم

اگر علاقمند به مسائل ترسناک و ماورایی هستید توصیه میکنم بیخیال بشید چون در نهایت ممکنه راه به جاهای خطرناکی ببره و خیلی بهتره زندگیمون رو توی مسیر عادی پیش ببریم و هدف اصلی زندگیمون که خوش گذروندنه رو فراموش نکنیم . پی مسائل تاریک رفتن چیزی جز ناامیدی و اظطراب برای انسان به ارمغان نمیاره. یادمون باشه شیطان اصلا قوی نیست و دستش از همه چیز کوتاهه پس بیخودی بهش توی ذهنمون قدرت ندیم و بدونیم اون به هیچ وجه دوست ما نیست و کسی از معامله باهاش سودی نبرده.

اینجا رو تعطیل میکنم بیشتر بخاطر خودم مدتیه خوابم خراب شده هر شب نصف شب بیخودی بیدار میشم و چند بارم چیزای غیرطبیعی سایه مانند دیدم که بهتر دیدم ازین مسایل یه مدت دور باشم چون فکر میکنم ترسو شدم و توهم میزنم اینم بدونید که به ازای هر یدونه مطلبی که اینجا گذاشتم خودم ده ها مطلب خونده بودم که بعضیشون خیلی ترسناک تر از چیزایی که اینجا میذارم بودن و سعی میکردم مطالبم متعادل باشن و از خط انسانیت رد نشن

به هر حال کامنت ها رو هنوز جواب میدم ولی پست دیگه نمیذارم 

از همراهیتون سپاسگزارم

اینم حرکت آخر ↓↓↓

پایان

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها